אטרקציות בניו יורק | Attraction in New York

לרכישת הניו יורק פאס NY Pass, כניסה לשלל אטרקציות בניו יורק, במחיר מוזל ברכישה מראש:  New York Pass

ניו יורק היא עיר שהיא עצמה אטרקציה ובכל שוטטות בעיר תיתקלו בבניין, פינת רחוב, כיכר, תחנה וכו' שיעוררו אצלכם קונוטציה מסרטים, פסטיבלים, שירים וסיפורים ששמעתם. בנוסף לכל האטרקציות האורבניות העיר מציעה אין סוף אטרקציות בתשלום החל מסיור בעקבות גיבורי על ועד טיסה בשמי ניו יורק. אנו ננסה לתת סקירה כמה שיותר מקיפה של האטרקציות שהעיר הזאת כל כך שופעת מהם: ראו גם ניו יורק עם ילדים
Times Square
הכיכר המרכזית והצבעונית המציגה לראווה ניאונית את מופעי התיאטרון העולים בעיר. הכיכר המפורסמת בה מתרחש מדי שנה ב-31/12 טקס הספירה לאחור לקראת השנה החדשה. הכיכר הומה מאד. עם דגש על מאד, בכל שעות היום ובעיקר בשעות החשכה החוויה היא של השתהות מול התופעה. מיקום הכיכר ב- 42nd St & Broadway
הכיכר נקראה במקור Longcare Square, וכאשר עיתון הניו-יורק טיימס העתיק את מיקומו אל הכיכר, המו"ל של העיתון שהיה בעל השפעה רבה, פעל מול עיריית ניו-יורק להקים תחנת רכבת תחתית בכיכר, וזאת אכן הוקמה בתחילת המאה הקודמת ואף נקראה תחנת 'טיימס', וזמן לא רב לאחר מכן שונה גם שם הכיכר ל'כיכר טיימס'. כמה שנים לאחר מכן עיתון הטיימס העתיק שוב מקומו ואינו שוכן בכיכר הטיימס אך שם הכיכר נותר כך מאז.
בכיכר פועלות כמה חנויות ענק מפורסמות כמו 'טויס-אר-אס', חנות הממתקים של M&M, חנות ענקית של 'דיסני', רשת הטלויזיה ABC ועוד חנויות רבות אחרות. זהו גם איזור התיאטראות הגדול של ניו-יורק ולמעשה כל שלטי הניאון שהכיכר ידועה בהן, החלו על ידי התיאטראות שפרסמו ועדיין מפרסמים את ההצגות שמעלים. בהרחבה על טיימס סקוור לחצו כאן

ברודווי Broadway
לצפות באחד ממחזות הזמר המושקעים של ברודווי היא חוויה לכל הדעות. ההפקות מרהיבות וצבעוניות. 
אמנם מחירי הכרטיסים אינם זולים (החל מ-50$ לכרטיס) אך החוויה היא בלתי נשכחת. עליכם להיכנס לאתר הרישמי של Broadway ולהזמין כרטיסים שם בהתאם לתאריכים הזמינים לכם.

סנטרל פארק Central Park

הפארק הענק והמפורסם בניו יורק. נחשב לריאה הירוקה והיפה של מנהטן. אחת מהאטרקציות של ניו יורק, בפארק יש אטרקציות רבות  – גן החיות, שדות התות (אנדרטה לזיכרו של ג'ון לנון), טירת בלוודיר שמשמשת כמרכז מבקרים ותחנה מטאורולוגית, שייט באגם, גני שעשועים רבים, מוזיאון המט, המוזיאון הטבע, משטח החלקה על הקרח בחורף וכמובן המוני שבילים בהם כדאי ומומלץ לטייל ברכיבה על אופניים. כיף להעביר פה יום שקט, לעשות פיקניק או להצטרף לריצת הג´וגינג.  בהרחבה על הסנטרל פארק לחצו כאן

גן החיות של סנטרל פארק Central Park Zoo

בתחומי הסנטרל פארק שוכן לו גן החיות שזכה לתהילה בסרט 'מדגסקר' עם אלכס האריה וחבריו מורטי, מלמן וגלוריה. הגן נמצא ברחוב 64 והשדרה החמישית. פתוח לקהל מדי יום בין השעות 10:00-16:30 בין החודשים נובמבר למרץ ובחודשי האביב והקיץ מאוחר יותר.
מחירי הכניסה: מבוגר - 18$ וילד מגיל 3-12 - 13$
ניתן לרכוש כרטיסים מוזלים באמצעות האתר הרישמי של הפארק - האישור מיידי ובכניסה צריך להציג את המסך בטלפון ותו לא.

עוד בתחום גני חיות:
גן החיות של ברונקס
גן חיות גדול ומטופח שמציע הצצה לעשרות זנים של בעלי חיים. הגן פועל מדי יום בין השעות 10:00-16:30 בחודשי החורף ומאוחר יותר באביב ובקיץ.
כתובת: 2300Southern Boulevard Bronx. מחיר: מבוגר מגיל 13 - 25$ ילד מגיל 3 - 18$

האקווריום של ניו יורק New York Aquarium
האקווריום הוותיק בארה"ב הכולל מעל 350 זנים של יצורים ימיים לרבות כרישים, אריות ים ופינגווינים. האקווריום אינו במנהטן אלא בברוקלין, ניתן להגיע עם רכבת F או Q.
כתובת: Surf Ave. & 8th st שעות הפעילות: 10:00-16:30 בין נובמבר למאי, ובחודשי הקיץ עד מאוחר יותר. מחיר הכניסה: 12$ לאדם מגיל 3. ניתן לרכוש כרטיסים מוזלים אונליין ולהציג את מסך הטלפון בכניסה

בניין האמפייר סטייט Empire State Building 
גורד השחקים המפורסם בעל 102 הקומות שהינו מהמבנים המפורסמים ביותר בניו-יורק ובעולם כולו, זוכרים אותו מקינג קונג הסרט המקורי? המגדל מתנשא לגובה מרשים של 320 מטר, ומציע למי שמעוניין לעלות עד למעלה, תצפית בלתי נשכחת על העיר והסביבה. מאז 1931 קרוב ל-110 מיליון מבקרים פקדו את התצפית שבקומה ה-86לפרטים כתובתו: 350 5th Ave. מחיר הכניסה למבוגר: 34$ ו-27$ לילד. התצפית פתוחה למבקרים 365 ימים בשנה בין השעות 20:00-02:00 עליה אחרונה ב-01:15 (בלילה).


ועוד בתחום הבניינים:
בניין קרייזלר
Chrysler Building 
בשנות ה-30 של המאה הקודמת הוא היה הבניין הגבוה ביותר בעולם. נחשב לאחד הבניינים היפים של ארה"ב. כתובתו: 42nd St. & Lexington

Flatiron Building
בניין מאוד מיוחד אשר הוקם בין השנים 1901 ל-1903בתכנונו של האדריכל דניאל בורנהם. גובהו כ-93 מטרים. עקב צורתו המיוחדת הפך למאוד פופלרי, שמו של הבניין מעיד על צורתו שכן הוא שטוח ודומה לצורת מגהץ. .הבניין הוא אחד מהאטרקציות של ניו יורק ותמונתו מפורסמת על גלויות של העיר. כל האיזור נקרא על שמו של הבניין. נמצא בברודווי פינת השדרה ה-5.

מרכז רוקפלר Rockefeller Center
מרכז רוקפלר שוכן בין השדרה החמישית והשישית והרחובות 48 ו-51 והוא מרכז עסקים ומתחם מסחרי שכולל כמה אטרקציות ובינהן לילדים שביניכם: חנות של לגו Lego וחנות נינטנדו Nintendo לילדים הגדולים יותר.
במבנה המרכזי יש תצפית מראש המגדל Top of the Rock - התצפית היא אלטרנטיבה מצויינת לאמפייר סטייט בילדינג שתמיד עמוסה במבקרים. אל תטעו, גם פה אתם לא תהיו לבד אך מכיוון שתצפית זאת פחות פופולרית יש פחות עומס. מחיר הכניסה לתצפית - 34$ למבוגר ו-28$ לילד, התצפית פועלת מדי יום מ-08:00 ועד חצות כשהמעלית האחרונה יוצאת ב-23:15.
עוד בתחומי מרכז רוקפלר אולפני NBC - שם ניתן לצפות דרך חלון ראווה ברחוב באולפן חי וגם לערוך סיור באולפנים. וגם בניין רדיו סיטי Radio City Music Hall שגם שם ניתן לסייר.
וברחבה המרכזית אתר החלקה על הקרח שנפתח לקהל בכל שנה בסביבות תחילת-אמצע אוקטובר ועד אפריל. על מנת להחליק שם על הקרח יהיה עליכם להזמין מראש באתר הרישמי שלהם ומספיק זמן מראש, כיוון שהכניסה למספר מוגבל של אנשים בכל זמן נתון. מחירי כניסה: 32$ מבוגר 15$ ילד (מתחת גיל 11) ו-12$ השכרת מחליקים.

עוד בתחום החלקה על הקרח:
The Rinks
מלבד משטח ההחלקה המוכר ברוקפלר סנטר פועלים משטחים נוספים רבים בחודשי החורף. אלו חלק מהם:
בבריאנט פארק Brayent Park ישנו משטח החלקה והכניסה אלין חינם אך השכרת המחליקים היא 14$ לאדם והקסדה 6$. הפארק נמצא בין רחוב 40 ל-42 ובין השדרה ה-5 ל-6. המשטח פועל בין 29 לאוקטובר ועד ה-5 למרץ.
ברובע הפיננסי ב-Brookfield Place Plaza ברחוב Vessey 230 ממש לא רחוק מגראונד זירו (אנדרטת ספטמבר 11) יש משטח החלקה חדש ואף גדול יותר. גם הוא פועל בחודשי החורף בין 10:00-22:00 - מחיר כניסה: 15$ ומחיר השכרת מחליקים 5$
משטח החלקה הגדול ביותר נמצא בברוקלין, בפרוספקט פארק Prospect Parc, 171 east Drive - פועל בין 29 לאוקטובר ועד 25 למרץ. מחיר כניסה 8$ מבוגר ו-6$ לילד, בימי שני ילדים עד גיל 12 חינם. השכרת מחליקים 5$.


Jacob k. Javits conventio Center
מרכז עסקים ענק ממוקם בין רחוב 34-38 בשדרה ה-11. על שם סנטור שנפטר בשנת 1986. מומלץ בחום לעקוב אחר מה שמתרחש במרכז. מלבד כנסים עסקיים ישנן תערוכות, פסטיבלים, כנס קומיקון הידוע (לשוחרי קומיקס) מתרחש במקום ועוד הרבה מאוד הפתעות.

קרנגי הול Carnegie Hall
 
אולם הופעות וקונצרטים מרשים ומפורסם. אחד הידועים והיוקרתיים ביותר בעולם, המארח מבחר קונצרטים ואירועים מיוחדים. האולם הגדול שלו נקרא על שם אייזיק שטרן, ומכיל 2804 מושבים. האקוסטיקה המעולה שבו הפכה לחביבה על שוחרי המוסיקה הקלאסית. למידע עדכני על קונצרטים ואירועים 
חפשו באתר הרישמי. 
כתובת: פינת רחוב 57 והשדרה ה-7  טלפון: 212-247-7800 

לינקולן סנטר Lincoln Center
 
קומפלקס הבידור הגדול ביותר בעולם. ניתן לצפות בתיאטרון, מופעי מחול, קונצרטים, ג´אז, מיוסיקלס, ועוד. במתחם הקומפלקס נמצא גם ביה"ס הנודע לאמנויות הבמה – ג´וליארד. במרכז מתקיימים למעלה מ-400 מופעים שונים מדי שנה באולמות המרהיבים, ונערכים גם סיורים בשעות היום. למידע עדכני על הופעות 
היכנסו לאתר הרישמי של המרכז. במקום ניתן לערוך סיורים מודרכים. Upper West Side between 62nd & 65th St. and Columbus & Amsterdam Ave . טלפון: 212-721-6500

South Street Seaport 
מתחם קניות ובידור מרשים באחד מאזורי המזח של ניו יורק, המרכז למעלה מ-100 חנויות, מסעדות ובתי-קפה. במקום שוכן גם המוזיאון הימי Maritime Museum וניתן לשלב ביקור יחד עם אטרקציות סמוכות, כמו המוזיאון האינדיאני. כתובת:
Fulton & South St, Pier 17  טלפון: 212-732-7678

Meatpacking District
שכונה אשר נמצאת בין רחוב 14 מערב לנהר ההדסון על רחוב הדסון. בעברה הרחוק שימש איזור זה את בתי המטבחיים של ניו יורק.
והאיזור יתאפיין באוכלוסיה קשה של סמים וזנות אך האיזור אט אט השתנה עבר טרנספורמציה וב-1990 החלו להיפתח במקום חנויות בוטיק, בתי קפה מועדונים ועוד... המקום מוגדר כיום כ-המקום האופנתי בניו יורק, במקום פועל גם שוק  תבלינים ושוק אוכל. שווה בדיקה.


אנדרטה ומוזיאון לזכר אסון ה-9 בספטמבר Ground Zero

במקום בו עמדו התאומים, בדאונטאון, ברובע הפיננסי ניצבת כיום אנדרטה ומוזיאון להנצחת הרוגי האסון. הכניסה בתשלום - 24$ למבוגר ו-15$ לילד מגיל 7. שעות הפתיחה של האנדרטה: מדי יום בין 07:30-21:00 ולמוזיאון: א'-ה' - 09:00-20:00 וסופי שבוע עד 21:00. ניתן לרכוש גם כרטיסי כניסה משולבי סיור.


פסל החירות Statue of Liberty
איך לא?! האתר הכי פופולרי, סימלה של העיר, פסל הברזל בציפוי נחושת שניתן במתנה על ידי ממשלת צרפת לעם האמריקאי. בילוי חוויתי שמתחיל בהפלגה ומסתיים בתצפית מראש הפסל לאחר טיפוס של יותר מ-350 המדרגות המובילות למעלה.
מידע שימושי: הכניסה לבסיס הפסל (156 מדרגות) אינה בתשלום ושם ניתן להינות מתצפית. אך השייט אל האי וכן העלייה לכתר הם בתשלום.
מדי יום יוצאות הפלגות מבטארי פארק Battery Park שברובע הפיננסי - החל מ-09:00 וכל 25 דקות, הפלגה אחרונה ב-15:30. הפלגה אחרונה מליברטי איילנד Liberty Island חזרה למנהטן בשעה 17:00
עלות השייט למבוגר - 18$ ולילד מעל גיל 4 - 9$ מעבורת זאת עוברת בין האיים ליברטי כאמור ו-אליס איילנד Ellis Island שם ניתן לבקר במוזיאון ההגירה.
עלות כרטיס עלייה לכתר: 21$ למבוגר ו-12$ לילד מעל גיל 4
את הכרטיסים ניתן לרכוש בקופת המזח בפארק או (ורצוי כדי להימנע מתורים) באתר מכירת כרטיסים אונליין.

עוד בתחום ההפלגה:
אליס איילנד Ellis Island
בין השנים 1892 ו-1954, קרוב ל-12 מיליון מהגרים עברו בדיקות ותחקירים באליס איילנד טרם נכנסו לארה"ב לקראת חיים חדשים. במוזיאון המרתק שהוקם במקום תוכלו ללמוד על התקופה, על אופי ההגירה וגם לצפות בסרטים דוקומנטריים. המעבורת שיוצאת לפסל החירות עוצרת גם באליס איילנד.

סטטן איילנד Staten Island
רובע זה שוכן בדרום מערב ניו יורק, מופרד ע"י מיצר מניו ג'רזי ומפרץ ממנהטן ומחובר ע"י גשר לרובע ברוקלין. הרובע בעל עבר מעניין היסטורית וגיאוגרפית. אוכלוסייתו מונה כ-470,000 תושבים. כמה מילים על גיאוגרפיה והיסטוריה: סטטן איילנד ולונג איילנד נוצרו באותה עת 14,000-20,000 לפני הספירה, בשלהי תקופת הקרח כשהקרח התמוסס נוצרו סטטן ולונג איילנד. הנקודה הגבוהה ברובע: 'גבעת טודט' היא בגובה של 125 מטרים. במאה ה-16שבט "הלנאפהוקינג" שלט באיזור. החוקר ג'ובאני דה וראזינו שהגיע לאיזור ב-1524 היה המפגש הראשון עם אירופאים. ההולנדים התיישבו לראשונה בסטטן איילנד ב-1662, והשם ניתן לה על שם הפרלמנט ההולנדי. ב-1667 הפכה לחלק מניו יורק. ב-1776 סטטן איילנד שיחקה תפקיד מאוד חשוב במלחמת העצמאות של האמריקאים, הבריטים הוצבו באי והח"מל היה בפאב 'הורד והכתר' משם החלה הפלישה. אנחנו יודעם מי ניצח והכל על חשבונם של האינדיאנים. האי הפך לפח זבל, ממש כך...הפסולת בניו יורק היישר לסטטן איילנד.
ובכן בסטטן איילנד כיום יש הרבה אטרקציות, מוזיאונים, פארקים, גן חיות, הרבה היסטוריה שרק בשביל זה שווה לבדוק את האי. האי מאוד יפה ומסביר פנים ושווה לקפוץ לבקר.


Staten Island Ferry

כמו לרובע עצמו גם למעבורת יש היסטוריה ארוכת שנים .עשרים מיליון אנשים במשך שנה, 60,000 מדי יום לא כולל סופי שבוע. הסיבה העיקרית למעבורת היא תחבורה של תושבי האי למנהטן וחזרה,הקו הפך למאוד פופלרי. נאמר על הקו הנ"ל במגזין מסוים שזהו אחד מהקוים הנהדרים ביותר של שייט. בעת ההפלגה תוכלו לצפות במנהטן מתרחקת או מתקרבת חוויה נפלאה בפני עצמה.


שווקים בניו יורק

Annex Antique Market
 – שוק הפשפשים הגדול בעיר הפועל בחודשי האביב והקיץ. תוכלו למצוא פה גם מעצבים צעירים שהגיעו למכור את מרכולתם.
Fulton & South St, Pier 17

Chinatown Finix Mall – שוק הפשפשים הסיני. הכניסה אליו היא מחנות התכשיטים או מחנות הבגדים ב- 428 Broadway St 277 Canal St 

Soho Antique Fair – שוק פשפשים קטן ונחמד הפועל בסופי השבוע בימות הקיץ. Broadway & Grand St 

Green Market – שוק איכרים, חקלאים המגיעים לעיר הגדולה ומוכרים את תוצרתם. מתקיים בימי שני, רביעי וסופי שבוע. Union Square close to 17th St 

Fulton Fish Market – שוק דגים המספק דגים למסעדות העיר ולכל החוף המזרחי. השוק פועל בלילה ובשעות הבוקר המוקדמות.

Chelsea Market - השוק של צ'לסי ממוקם ברחוב 75 בשדרה ה-9 ,המבנה הוקם ב-1890, בשנות ה-50 ננטש ונקנה ב-1995. המקום מושקע ולהסתובב שם זאת בהחלט חוויה קולינרית, לטייל, לאכול, לטעום מהמטבחים הנפלאים שישנם במתחם. לחובבי קולינריה.


New York Pass
כפי שבוודאי שמתם לב, מחירי כניסה לאתרים הם גבוהים, ניו יורק יקרה. דרך לחסוך בעלויות היא הניו יורק PASS - שהוא כרטיס משולב לאטרקציות וסיורים בניו יורק ומאפשר גם כניסה מיידית ללא המתנה בתור.הכרטיס משלב בתוכו את מיטב האטרקציות שהעיר ניו יורק מציעה למבקרים בה. כניסה ללמעלה מ-50 אטרקציות לצד ספר הדרכה בשפה האנגלית שיעשיר אתכם במידע רלוונטי וימליץ לכם לאן כדאי ללכת בביקורכם בעיר ניו יורק.
אפשרות לרכוש כרטיס יומי עד שבועי, אתם בונים לעצמכם את הסיור המודרך בעיר בקצב שלכם ועל פי טעמכם האישי.
את הכרטיס תוכלו לרכוש באתר מאובטח באינטרנט כשבתום ביצוע ההזמנה ישלח אליכם בדואר האלקטרוני מכתב אישור לרכישה אותו תצטרכו להדפיס ולהמיר אותו בכרטיס פיזי ב- Times Square at Planet Hollywood 1540 Brodway 45 Street. 
בכרטיס ישנו צ'יפ ממוחשב המפעיל את הכרטיס החל מהמימוש הראשון שלו באחת האטרקציות באופן אוטומטי. 
על הכרטיס מודפס מספר אישי בו תוכלו להשתמש במקרה של אובדן\גניבה ככה שמומלץ לרשום אותו במקום בטוח ולהבטיח את זכאותכם.
הכניסה לכל אתר הינה חד פעמית.
רשימת האטרקציות המלאה הכלולה ומחירי הכרטיסים 
בעמוד זה.

היי ליין פארק ניו יורק, הינו פארק יוצא דופן הממוקם במערב מנהטן, נמתח בין רחוב  Gansevoort לרחוב 30 בשכונת  Meatpacking district ושכונת  Chelsea. זהו פארק מוגבה מגובה הכביש, פארק ציבורי אשר בנוי על מה שהיה פעם פסי רכבת פעילים.

הפארק נבנה ב 1999 ע"פ רעיון של שני תושבים מהשכונה, כמו כן תושבי הקהילה אחראים על הפארק. זהו פארק ללא רווחים שממומן ע"י העירייה. חברי הפארק עובדים על גיוס כספים נוספים לשימור, תמיכה ופיקוח הפארק ע"י הון פרטי כתקציב תפעולי. הכל התחיל ב 1847 כאשר ניתן אישור לבניית רכבת על האדמה במערב ניו יורק, דאז היו צריכים להזהיר על בו הרכבת, כך שהרבה אנשים נפגעו מהעניין, דאז הכינוי של השדרה היה "  Death Avenue ".  ב 1929 החליטו לעלות את פסי הרכבת כדי שלא יהיו נפגעים נוספים, וב 1934 נפתחה בשנית.

בשנות ה 50 המשאיות בארה"ה החלו ליצבור כוח וכך היה פחות עבודה לרכבות, ב 1960 החליטו להשמיד את החלק הדרומי של המסילה, הרכבת האחרונה הייתה ב 1980. בשנות ה 80 קבוצות של אנשי עסקים ואנשי נדל"ן פעלו לשם הריסת הרכבת, אך תושבי האיזור נלחמו על כך, במשך הזמן גדלו שפ צמחים שיחים ועצים, מה שגרם לתפאורה יחודית בניו יורק.

High Line Park כיום הוא אזור, פארק מאוד יחודי ומעניין, מומלץ לעלות ולטייל, ללגום איזה דרינק או לקרוא איזה ספר, כמו כן הפארק הוא מיקום נהדר לחובבי צילום. באיזורים מסוימים בפארק ובזמנים מסוימים ניתן אף לצפות במוסיקאים המנגנים שם, לקנות מזון, או אומנות מדוכנים. ישנם ספסלים לכל אורך הטיילת, מומלץ לטייל תחת הבניינים הנהדרים של ניו יורק ואף לתפוס את השקיעה על האדסון.

GE Building הוא מהגורדי השחקים החשובים בניו יורק, נולד בשנת 1933 ע,י הארכיטקט  Raymond Hood, במשך שנים נקרא הבניין  RCA building,  Radio Corporation of America, עד היום מצוייות מספר תחנות רדיו חשובות במבנהף אבל יותר מזה ידוע כבית משכנו של הרשת NBC. הבניין מארח שנים את התוכנית המוצלחת SNL, Saturday Night Live .

אחת מהתמונות המוכרות בהיסטוריה של התמונות נלקחה בעת בנייתו של הבניין,  Lunch aTop of Skyscraper שנלקה ע"י הצלם חד העין  Clyde Ebbets, בתמונה רואים חבורה של פועליי בניין, נחים מעבודתם על קורה התלויה באוויר בקומה ה 69 של הבניין כאשר מנהטן משתטחת תחתייהם. יש אומרים שהתמונה מבוייימת, אך למרות זאת ואולי בגלל התמונה יוצאת דופן ומעוררת השראה.

בניין GE Building נוסק ל 259 מטרים ומגיע לקומה 88, ב 1985 הפך ליהיות בניין לשימור ונקודת ציון בניו יורק. הבניין הופיע בהרבה סדרות וסרטים לרבות סיינפלד ו Rock 30, תוכנית של NBC על תוכניות של NBC, בעבר אף כינו את הבניין Rock 30, אך כיום דבק ונשאר המונח The slag ככינוי לבניין. חשוב לציין שהבניין הוא חלק ממרכז רוקפלר הממוקם במידטאון, מרכז מנהטן.

 

NYCGO המדריך המלא לניו יורק מקבוצת קליק גו, תוכן תיירותי ממוקד ועדכני בלמעלה מ 50 יעדים בעולם. 
www.nycgo.co.il 

ראו מגוון מלונות ובתים בניו יורק באישור מידי וללא עמלות הזמנה עם  

 ראו עוד אתרים מקבוצת קליק גו : ליסבון | פריז | לונדון

Zamir Sivan CEO