הזמנת טיסה לניו יורק | Flight to New york

לפניכם מנוע חיפוש טיסות של Flight-booking.co.il הישראלית הפועלת בשיתוף סוכני נסיעות ישראלים מובילים ומשלבת מגוון כרטיסי טיסה לניו יורק מכל חברות התעופה, ניתן להשלים את ההזמנה דרך האתר ולקבל אישור מידי על כרטיס הטיסה לניו יורק.

 

מספר חברות מפעילות טיסה לניו יורק, טיסות ישירות סדירות מתל-אביב לניו-יורק מפעילות חברות התעופה: אל-על, יונייטד (United Airlines), דלתה (Delta Air) ואייר-קנדה (Air Canada). טיסה ישירה לניו-יורק אורכת 12 שעות ובחזור קצר פחות (כעשר וחצי שעות). הטיסות הישירות לניו יורק הן במטוסי ג'מבו 747 או 777 - כשהאחרון הוא חדיש יותר ויש הטוענים נח יותר. לרב הטיסות הישירות הן טיסות לילה מה שמקל מאד על הטיסה הארוכה.

מלבד הטיסות הישירות ניתן לטוס לניו-יורק במגוון טיסות סדירות עם עצירת ביניים באירופה עם מגוון חברות תעופה אירופאיות ובינהן: לופטנזה הגרמנית, לוט הפולנית, סוויס אייר השוויצרית, אל-איטליה, בריטיש איירוויס ועוד. זמני ההמתנה בתחנות הביניים יכולים לנוע בין שעתיים ל-24 שעות. טיסות קונקשן לא תמיד זולות יותר אך הן יכולות להיות נוחות למי שמעדיף לחלק את הטיסה הארוכה.  

טיסה לניו יורק דרך אתונה, לאחרונה ועקב המצב עם טורקיה לאחר ארועי ה 7 באוקטובר, אתונה הפכה להיות יעד קונקשן מצויין עבור ישראלים שרוצים לטוס למגוון יעדים בעולם כולל ניו יורק, תוספי על כך את פיתוח התיירות הרחב בין יוון לארה"ב ותקבלו מגוון אפשרויות של טיסה לניו יורק דרך אתונה, לעוד מידע והזמנה ראו את עמוד טיסה לאתונה של אתר העיר אתונה בעברית מקבוצת קליק גו

מחירי הטיסות  לניו יורק עולים על 1000$ ויכולות לרדת לסביב ה -700$ בתאריכים הפחות מבוקשים. לרב הטיסות הן הכי זולות בחודשים אוקטובר (אחרי החגים), נובמבר, ינואר, פברואר. אוקטובר-נובמבר הם חודשים מאד נוחים ומומלצים לטיסה לניו-יורק, שכן מחירי הטיסות נוחים, מזג האויר עדיין מאד נח ובנובמבר העיר כבר נערכת לכריסטמס ואווירת החג כבר מורגשת ברחובות ניו-יורק.

אתר אינטרנט מצוין לחיפוש השוואת מחירים והזמנה של טיסה לניו יורק הוא Flight net work הבין לאומי נסו :
Flight Network אך כמובן תוכלו גם להיכנס לאתרי הספקים הישראלים המציעים פחות או יותר את אותן ההצעות, ההפרשים בין האתרים השונים להזמנת טיסות לניו יורק לרוב אינם משמעותיים, מה שכן יכול להפוך את המחיר לאטרקטיבי יותר הוא טיסות עם קונקשן ביעדים שונים בדרך וע"פ מבצעים מיוחדים בתקופות שונות של חברת תעופה זו או אחרת, ראו קישור בראש עמוד טיסה לניו יורק זה.

עוד אתר בין לאומי ומצוין המאפשר השוואת מחירים של טיסות לניו יורק הוא Sky scanner גם הוא אתר בינלאומי, בטוח ואמין, סקי סקאנר מאפשר לכם מלבד ביצוע של הזמנת טיסה לניו יורק גם השוואה של חברות תעופה, מבחינת עיקרון הוא פועל באותו העיקרון של Flight network אם כי עשוי להציג גם מחירים אחרים ולכן שווה בדיקה, ראו קישור בראש עמוד טיסה לניו יורק זה.

בניו יורק יש שלושה שדות תעופה:

ג'ון פ' קנדי - (John F. Kennedy International Airport (JFK הראשי, החשוב והמוכר מביניהם - נמצא ברובע קווינס, כ-25 ק"מ ממרכז מנהטן. בשדה התעופה קנדי יש 8 טרמינלים מסומנים במספרים. טיסות אל-אל  לניו יורק נוחתות בטרמינל 4, דלתה בטרמינל 2 ו-4 וטיסות אייר קנדה גם הן נוחתות בשדה תעופה זה.
למודיעין JFK: טלפון: 1 718-244-4444+

תחבורה משדה התעופה אל העיר:

רכבת - רכבת ה-Airtrain פועלת 24 שעות ביממה ועוברת בכל הטרמינלים של JFK. הנסיעה בשטח שדה התעופה היא חינם. כדי להגיע למרכז העיר צריך להחליף רכבת בתחנת Howard Beach. זוהי הדרך המהירה והזולה (כ-15$) להגיע אל העיר, אך עם מזוודות מרובות עשויה להיות מסורבלת.
יש קו של אוטובוס אקספרס שיוצא מדי רבע שעה מ-JFK ועוצר במספר תחנות בלב העיר. משך הנסיעה מהשדה למרכז מנהטן תלוי במצב התנועה ויכול לארוך קרוב לשעה.
שאטל - שירות הסעות שיביא אתכם עד ליעד שלכם על בסיס מקום פנוי או - רצוי - בהזמנה מראש. זאת היא נסיעה שיתופית ולכן יעצור גם במלונות נוספים בהתאם להזמנת הנוסעים האחרים. המחיר הוא כ-20$ לאדם, כך שאם אתם זוג או יותר תשקלו להעדיף מונית פרטית.
מונית - הדרך הנוחה אך היקרה ביותר להגיע מהשדה למרכז. גם נסיעה זאת עשויה לקחת כחמישים דקות בהתאם למצב התנועה. המחיר הממוצע של נסיעה במונית מהשדה למנהטן עומד על כ-50$ (יש תוספת אגרות עבור חציית כבישים וכן מקובל להשאיר טיפ לנהג עבור המזודות) ​

שדה התעופה הבינלאומי ניוארק - EWR) Newark Liberty International Airport) גם שדה תעופה זה נמצא כ-25 ק"מ ממנהטן אך ממערב - בניו-ג'רסי. הוא קטן יותר מקנדי אך עדיין עמוס וגדול ביחס לשדות תעופה אחרים בעולם. בשדה זה 3 טרמינלים - A,B,C - טיסות אל-אל נוחתות בטרמינל B, יונייטד בטרמינל A, דלתא בטרמינל B.  גם פה אמצעי התחבורה דומים לזה של JFK. קו מיוחד של NJ Transit פועל פה ונוסע אל תחנת Penn שבמרכז מנהטן (קו זה אינו פועל בין 2 בלילה ל-5 לפנות בוקר). כמו כן פועל קו אוטובוס מיוחד מניוארק לעיר - ה-Newark Liberty Airport Express של חברת Olympia, מחיר הנסיעה 15$ לכוון או 25$ הלוך חזור, משך הנסיעה כחצי שעה, בהתאם למצב התנועה כמובן. למודיעין שדה התעופה ניוארק טלפון - 973-961-6000 1 +

שדה התעופה לה גרדיה - (LaGuardia (LGA שדה התעופה הקטן מבין השלושה, הכי קרוב למרכז מנהטן. נמצא אף הוא ברובע קווינס בשדה זה 4 טרמינלים.
טיסות דלתא, אייר קנדה, ויונייטד עשויות לנחות בשדה זה. בתוך השדה ישנה תחבורה חינמית שמחברת בין הטרמינלים, החניונים והאיזורים הציבוריים. הקוים הללו אינם פועלים בשעות הקטנות של הלילה. קו M60 נוסע מהשדה למנהטן (לרחוב 106 פינת ברודווי, מערבית לסנטרל פארק בחלקו הצפוני).
בנוסף, קיים שירות אוטובוסים המגיע למנהטן ועוצר במספר תחנות מרכזיות, ביניהם גרנד סנטרל (בין רחובות 40,41), תחנת פן (רחוב 34, בין שדרות 7,8).משך הנסיעה כ-40 דקות.  במונית משך הנסיעה תלוי כמובן בעומס התנועה וביעד ונע בין 20 ל-40 דקות. מחיר נסיעה במונית: 20-30$, כולל אגרות גשרים.
למודיעין שדה התעופה לה-גווארדיה - טלפון:  718-533-3400 1 +


איך עוברים משדה אחד לשני בניו יורק? האמריקאים דאגו גם לזה. אם אתם נוחתים בשדה אחד וצריכים לעבור מיד לשדה אחר כדי לקחת טיסת המשך, המעבר הוא פשוט וקל. ישנם מספר חברות המפעילות שירותי אוטובוס מהיר בין השדות, וואנים ולימוזינות. המחירים נעים סביב 10-30$ לפי סוג השירות. כמובן שתמיד אפשר לקחת גם מונית.

עזרה בחיפוש טיסה לניו יורק : אם אתם זקוקים לעזרה בחיפוש או המלצה על חברות או אתרים להזמת טיסה לניו יורק וכן למידע על תאריכים בהם יש הוזלה של טיסות לניו יורק, ניתן לפנות גם לשרות הלקוחות של NYCGO דרך עמוד  יצירת הקשר שלנו, או בקשר מול כל אותם אתרים המספקים אפשרות של הזמנת טיסה לניו יורק ונשמח לשלוח לכם את המבצעים האחרונים או את ההצעות הנחשבות למבוקשות ביותר בנושא טיסה לניו יורק בתאריכים המעניינים אתכם.

להלן טבלת זמני טיסה מניו יורק ליעדים פנימיים בארה"ב :

04:41 שעות טיסה מניו יורק ללאס וגאס :
Las Vegas
05:08 שעות טיסה מניו יורק ללוס אנג'לס :
Los Angeles
05:23 שעות טיסה מניו יורק לסן פרנסיסקו :
San Francisco
02:40 שעות טיסה מניו יורק לניו הורלינס : New Orleans
03:09 שעות טיסה מניו יורק לאוסטין :
Austin
02:28 שעות טיסה מניו יורק למיאמי :
Miami
02:07 שעות טיסה מניו יורק לאורלנדו :
Orlando
02:52 שעות טיסה מניו יורק לדאלאס :
Dallas
01:50 שעות טיסה מניו יורק לאטלנטה :
Atlanta
02:28 שעות טיסה מניו יורק לקנזס סיטי :
Kansas City
01:45 שעות טיסה מניו יורק לשיקגו :
Chicago
05:06 שעת טיסה מניו יורק לפורטלנד :
Portland
05:02 שעות טיסה מניו יורק לסיאטל :
Seatlle
01:15 שעות טיסה מניו יורק  לדטרויט : Detroit

* זמני הטיסה הם ממוצעים ועשויים מעט להשתנות בתוצאה מסוג המטוס, מזג האוויר ופרמטרים טכניים נוספים.. .

 

הערה בנושא טיסה לניו ורק

שלום לכם ותודה על האתר היפה, משהו אחד אני חושב שחשוב לציין, שהאתרים שאתם מפנים אליהם הם בהחלט אתרים מצוינים להזמנה של טיסה לניו יורק ובכלל טיסות בעולם, אלה שכאשר יש בעיה או צורך בשינוי שרות הלקוחות שלהם הוא בעיקר באנגלית ומי שלא דובר אנגלית פרפקט עשוי מעט להתקשות בשיחה איתם, האנגלית בטלפון היא מאד אמריקאית וזה מעט מקשה, מה שכן יפה שיש להם שרות 7.24 מה שלא קיים כל כך בחברות תעופה או אתרי הזמנת טיסות ישראלים, ושוב תודה על האתר היפה.
+ דני, תודה על ההערה, זה אכן נכון לגבי אתרי ההזמנות הבין לאומיים, יש חסרונות ויש יתרונות בכל הזמנה של טיסה לניו יורק, אגב כאמור גם בחירה באתר ישראלי היא בחירה טובה, תודה על תגובתך, אנו נכניס אותה לאגף ההמלצות והביקורות שלנו בעמוד הזמנת טיסה לניו יורק באתר.

שאלה בנושא טיסות lowcost לניו יורק

שלום ותודה על אתר ממש מצוין על ניו יורק, רציתי לדעת בימים אלה נראה ששוק התעופה הישראלי סוף סוף מתעדכן עם שוק ה low cost העולמי אבל רוב היעדים שאני רואה הם באירופה, האם יש סיכוי גם לראות טיסות מוזלות לניו יורק בטווח הקרוב?
אלדד שלום, בגדול טיסות הלואו קוסט הן טיסות לרוב קצרות שעלויות התפעול שלהן יחסית פחותות עבור מפעיליהן, לכן הטיסות המוזלות יותר פופולריות בטיסות קצרות טווח, אבל מידיעה, בכמה מקומות בעולם יש כבר טיסות low cost לניו יורק [ ביעדים שמן הסתם יותר קרובים גאוגרפית מתל אביב לניו יורק ] עם זאת אנחנו מאמינים שזה עניין של זמן קצר מאד עד שאחת או יותר מחברות התעופה יפעילו טיסות מוזלות לניו יורק, זה בהחלט מתבקש ובטוח שגם יכול להצליח שכן ניו יורק היא אחד משלושת היעדים הכי חזקים של טיסות מישראל, מקווה שעניתי על שאלתך ומקווה שאכן דבר זה יקרה, בהחלט העלית סוגיה חשובה.

שאלה בנושא טיסות מוזלות לניו יורק

לאחרונה ראיתי שצצו חברות מוזלות של טיסה לניו יורק, אלה שהכרטיס נמכר ללא מזוודה, ללא ארוחות, ללא שתייה וכיוצא בזאת ומאחר ומדובר בטיסה כל כך ארוכה, כי זו לא טיסה ליעד קרוב באירופה, ככל הנראה הרי אזדקק להזמין אוכל ושתיה, האם ייתכן שבסיכומו של דבר הטיסה תעלה לי כמו טיסה סדירה ורגילה לניו יורק?
אייל אהלן, שאלה מצוינת שחברות הטיסות המוזלות היו מעדיפות שלא תשאל : ) בגדול כך עובדת השיטה הכלכלית של חלק מהחברות הללו ובדרך כלל המחירים של אוכל ושתיה ומזוודות ותוספות משקל בטיסות אלה הם היסטריים במיוחד בטיסות ליעדים ארוכים כמו טיסה לניו יורק, עדיין באופן יחסי למרות שאתה עשוי לרכוש מהם שרותים נוספים הם יוצאים זולים יותר, אבל לא תמיד בפער משמעותי מאד .

הזמנת טיסה ומלון skyscanner?

האתר שלכם ממש אחלה, תודה רבה, זה כפתיח. יש לי שאלה, ראיתי שאתם מפנים להזמנת טיסה לניו יורק בין היתר לאתר : sky scanner ואני רואה שבאתר הזה יש גם אפשרות של הזמנת רכב וטיסה האם זה מומלץ, המחירים שם טובים יותר או מה דעתכם בנושא זה, אשמח לתשובה ושוב תודה על האתר.
דניאל אהלן, בגדול לדעתנו לא כדאי לשים את כל "הביצים בסל אחד" כי במקרה של שינוי בהזמנה, אפילו של המלון, מישהו בשרות הלקוחות של skyscanner עשוי לגעת לך בטעות בהזמנה של הטיסה ולשבש את כל כרטיס הטיסה שלך לניו יורק, אנו ממליצים להזמין את הטיסה בלבד ב skyscanner או ב flightbooking הישראלי ומלון להזמין בנפרד מהזמנת הטיסה לניו יורק למשל באתר booking.com

 

NYCGO המדריך המלא לניו יורק מקבוצת קליק גו, תוכן תיירותי ממוקד ועדכני בלמעלה מ 50 יעדים בעולם. 
www.nycgo.co.il 

ראו מגוון מלונות ובתים בניו יורק באישור מידי וללא עמלות הזמנה עם  

 ראו עוד אתרים מקבוצת קליק גו : ליסבון | פריז | לונדון

Zamir Sivan CEO