פנויים פנויות בניו יורק | Singles in New York

ליקטנו מספר פאבים ומקומות שבהם ליהיות פנוי/פנויה זה בהחלט יתרון. לרגע אל תחשבו שאנו מנסים להיות " זולים ", אלו מקומות שפשוט קל יותר להתרועע זה עם זו, מכיוון שהעניין ידוע מראש, רוב החברה המגיעים למקומות אלו יודעים זאת. עם זאת, חלק מהמקומות, או פאבים ברים כן יהיו יותר, נקרא להם מזמינים.

פאבים לפנוים ופנויות בניו יורק: 

Bar 89
בר 89 אשר נמצא בשכונת סוהו, הינו בר מגניב ומזמין. מגיש קוקטיילים נהדרים, מספיק חזקים, האוכל טוב, אוכל אמריקאי, המבורגרים, כריכים. תקרה גבוהה ומעל הבר מראות כך שיושבי הבר יכולים לראות מאחוריהם. הקטע המטריף בבר 89 הוא השרותים, קודם כל השרותים לשני המינים יחדיו, השוס הוא שכאשר אתם בתוך התאים, ניתן לראות את הקורה מחוץ לתאים ואלו בחוץ לא יכולים לראותכם, ישנו ערפל סגול שמשתלט על הדלת. 
Mercer street between Broome and Spring

R Bar
בר R מציע את הסיסמא  Who R You Tonight, הממוקם ב Nolita מנהטן התחתונה. מציע בר הומה, עם קוקטיילים למינהם, קוקטיילים המוגשים ע"י מלצריות עם לבוש מינמלי,  הופעות חיות ודי ג'יים. על הבמה בו נערכות ההופעות ישנם 4 עמודים Stripers Poles, אבל בדרך כלל מי שרוכב על העמודים הללו הם/הן הלקוחות. כמו כן ישנם ערביי הומואים ולסביות.


Back Room
בר מדליק הנמצא בךואר איסט סייד, Lower East Side ברחוב Norfolk. מהרחוב קשה מאוד לזהות שישנו בר בפנים למעט השומר. כאשר נכנסים פנימה, אתם תרגישו כאילו נכנסתם לסרט של וודי אלן, כאילו חזרתם בזמן לשנות העשרים. ספות כבדות אדומות, שולחנות בסגנון ישן. כמובן שיש חדר אחורי, בדרך כלל מי שיושב שם אלו מקורבים לבעלים של המקום. את המשקאות במקום מגישים בכוסות תה, מה שעושה את כל העניין מיוחד יותר.

Miss Favela
בר ברזילאי, בר מסעדה ומועדון. מגידים מאכלים טעימים, מאוד צבעוני ושמח. ממוקם בוויליאמסבורג ברוקלין, תחנה ראשונה אחרי גשר וויליאמסבורג, קרוב מאוד למנהטן. מוסיקה ברזילאית, תופים, לעיתים גם זמרת. אתם תמצאו את עמכם רוקדים מסביב לשולחנות, או בצפיפות עם כולם.
57 South 5th Street

Pianos
פיאנוס ממוקם בלואר איסט סייד, בהמשך כניסה לחדר נוסף ובו במת הופעות מכובדת, ישנו גם בר עליון ורחבת ריקודים. מקום נהדר להכיר חברה צעירים בשנות העשרים פלוס. 
Ludlow Street

Joshua Tree 
ממוקם בשכונת  Murray Hill, קיים כבר 12 שנים. כ-23 ברזי בירות. זוגות בקרבות לשונות אינטימיות בכל פינה,. מוסיקת שנות ה-80. Happy Hour מהצהריים עד שמונה בערב. סביר להניח שלא תחזרו לבד הביתה.
השדרה השלישית בין רחוב 34 לרחוב 35

NYCGO המדריך המלא לניו יורק מקבוצת קליק גו, תוכן תיירותי ממוקד ועדכני בלמעלה מ 50 יעדים בעולם. 
www.nycgo.co.il 

ראו מגוון מלונות ובתים בניו יורק באישור מידי וללא עמלות הזמנה עם  

 ראו עוד אתרים מקבוצת קליק גו : ליסבון | פריז | לונדון

Zamir Sivan CEO