פרוספקט פארק ניו יורק | Prospect Park New York

Prospect Park זהו פארק מעשי אדם המשתרע על 585 דונם וממקום בלב ליבה של ברוקלין, הפארק בן 150 שנה תוכנן ועוצב ע"י אותם אדריכלים שתכננו ועיצבו את Central Park המפורסם במנהטן, הרחובות והשכונות אשר סובבים את הפארק ידועים בתור שכונות של אומנים רבים ולכן ניתן למצוא גלריות קטנות אשר מציגות את יצירות האומנות של אומני המקום. כמו כן ישנם בתי קפה בוהמיים קטנים ושכונתיים אשר מייצגים את רוח המקום, פאבים מסעדות ובתי קולנוע. Prospect Park מציע בתוכו קילומטר רציף של כר דשא שבימי שמש יפים ונעימים ניתן לראות שם אנשים רבים אשר באים לבלות את היום בפיקניק על הדשא, העפת עפיפונים, טיולים רגליים, משחקי ספורט ועוד. בתקופת הקיץ ניתן לראות שם מופעים רבים ומתוכם הפילהרמונית של ניו יורק. במתחם זה ניתן למצוא שולחנות לפקניק ושירותים ציבוריים. מה לעשות ומה לראות!

BandShell
במהלך החודשים יוני עד אוגוסט ניתן לראות מופעים רבים של אומנים ותיקים וחדשים יחדיו כמו מופעי מוזיקה, ריקודים, הפילהרמונית של ניו יורק ועוד. פסטיבל זה מושך אליו בממוצע כרבע מיליון צופים כול עונה. שעות פעילות: מתחיל ב-19:30 איך מגיעים: רכבת F לתחנת prospect park station 

Drummer Grove
מתופפים רבים מגיעים לפינה זו בפארק כבר למעלה מ-30 שנה ועל כן פינה זו נקראת על שמם. בימי ראשון בין החודשים אפריל עד אוקטובר משתיים בצהריים עד שעות הערב ניתן למצוא שם נגנים רבים אשר באים לתופף ואנשים שבאים להאזין ולרקוד לצלילי המוזיקה.
אווירת החגיגה והשמחה מורגשים לכול עבר וכמו כן ניתן לחוות שם מוזיקה ומקצבים שונים מהעולם. עקב הפופולריות של המקום הותקנו שם כסאות וספסלים רבים למבקרים. וכמו בכול מקום שישנה התקהלות גדולה של אנשים ישנו אוכל וכמו שהמוזיקה מגיעה ממקומות רבים מהעולם ל- rummer Grove כך גם האוכל מגיע לשם ממטבחים רבים ומגוונים מהעולם. שעות פעילות:ימי א' בין החודשים אפריל לאוקטובר מ-14:00 בצהריים עד שעות הערב. איך מגיעים:רכבת Q לתחנה Parkside Station

Grand Army Plaza 
זו הכניסה המפוארת ביותר מכול הפארקים ב New York City אשר דומה בעיצובו של שער הניצחון בפריז ''Arc de Triopme'' נבנה בתור אנדרטת זיכרון למגינים על האיחוד במלחמת האזרחות ובתוך הפארק עצמו ניתן למצוא פסלים אשר עוצבו ברוח שער הכניסה. ב-PLAZA גם את ה- Green Market. איך מגיעים:רכבת 2/3 ל- Grand Army Plaza או Q ל-7th Ave Station (flatbush Ave 

Green Market
זהו השוק הפתוח השני בגודלו בכל New York City ומציע בתוכו מגוון של כ-600 פרות וירקות שונים אשר גודלו ע"י חקלאים מקומיים בשיטה האורגנית המתמחים באוכל לא מעובד. כמו כן ניתן למצוא שם גם גבינות ויין בתוצרת עצמית, פרחים תבלינים ועוד. לידיעתכם כחצי מהחקלאים מקבלים כרטיסי אשראי. פתוח כול השנה בימי שבת בין השעות 8:00 בבוקר עד 16:00 אחה"צ. איך מגיעים:רכבת Q לתחנה Parkside Ave Station

Carousel
הקרוסלה מקום מקסים לילדים ומבוגרים יחדיו. זוהי קרוסלה עתיקת יומין מ-1912 אשר מחזירה אותנו אחורה בזמן וממוקמת בChildren's Corner כל רכיבה עולה 2 $. ישנה גישה לעגלות . שעות פעילות:א'-ה' בין השעות 12:00 ל-18:00 לחודשי יולי אוגוסט.
איך מגיעים:רכבת B,S,Q ויורדים ב- Prospect Park Station.

Prospect Park Zoo
גן החיות הוא ביתו של יותר מ-400 חיות המונות כ-80 סוגים. בגן החיות ניתן לראות חיות אשר במקרים אחרים ניתן לראותם אך ורק בטבע הפראי. בנוסף ישנם מפגשים פנים אל מול פנים עם חיות ידידותיות לאדם. שעות פעילות: חודשי הקיץ מה-27 במרץ עד ה- 31 באוקטובר שני עד שישי 10:00-17:00 סופ"ש וחגים 10:00 עד 17:30 שעות חורף מה-1 בנובמר עד ה-1 באפריל כל השבוע מ-10:00 עד 16:30. כמה עולה: ילדים עד גיל 3 חינם,ילדים 3-12 5$,מבוגרים 8$.איך מגיעים: רכבת B,S,Q ויורדים ב- Prospect Park Station.

Lefferts Historic House
זהו בית בין למעלה מ-200 שנים המייצג את ההיסטוריה של העיר ניו-יורק.Lefferts Historic House ממוקם ב-Children's Corner סמוך ל-Carousel ו-Prospect Park Zoo.Lefferts Historic House נבנה במאה ה-18 במה שהיה כפר חקלאי ב-Flatbush ברוקלין הנותן למבקרים מבט לעבר של העיר מתקופת ה-Pre Coloniel ועד ההווה. ניתן לסייר בתוך הבית והגנים הסובבים אותו אשר פועלים עד היום. המבקרים יכולים לשחק עם המשחקים התקופתיים כמו בובות, צעצועים כלים חקלאיים ועוד. בנוסף להשתתף בפעילויות חקלאיות, הכנת נרות, חביצת חמאה, תפירה ועוד והכל ברוח התקופה של המאה ה-18. הכניסה חינם למבקרים. שעות פעילות: יולי-אוגוסט בימים א' עד ה' 12:00-18:00 ספטמבר בימים א'-ה' 12:00-17:00. איך מגיעים: רכבת B,S,Q ויורדים ב- Prospect Park Station.

Wollman Rink
מציע פעילויות לכל השנה. בימי הקיץ ניתן לשכור סירות פדלים ולשוט באגם הגדול ובימי החורף האגם הופף למגרש החלקה על הקרח. איך מגיעים:רכבת B,S,Q ויורדים ב- Prospect Park Station.

Kensington Stables
אורוות קנסינגטון. במקום זה ניתן לשכור סוסים וסוסי פוני לרכיבה לילדים ולמבוגרים יחדיו. ובנוסף מדריך לרכיבה על סוסים. פתוח במהלך כל השבוע בין השעות 10:00-עד השקיעה. ממוקם מחוץ ל-Prospect Park. איך מגיעים: רכבת F ויורדים התחנה  Fort Hamilton Parkway Station,  Q ויורדים בתחנה Parkside Station.

 

NYCGO המדריך המלא לניו יורק מקבוצת קליק גו, תוכן תיירותי ממוקד ועדכני בלמעלה מ 50 יעדים בעולם. 
www.nycgo.co.il 

ראו מגוון מלונות ובתים בניו יורק באישור מידי וללא עמלות הזמנה עם  

 ראו עוד אתרים מקבוצת קליק גו : ליסבון | פריז | לונדון

Zamir Sivan CEO